(067) 123-666-2 (050) 468-666-2 (061) 222-666-2 Зворотний дзвінок
колесо-центр

Кожну другу із непарних шин БВ Ви можете придбати з 20%, а кожну четверту з 40%, а кожну шосту з 50% дісконтом (тільки в одному чеку при одному замовленні)

Артикул: 5AB44

Apollo Alnac 4G 205/60 R15 Б.У. 6,5 мм

"Колесо-Центр" надає повну гарантію на проданий товар

Доступні варіанти
Склад: Запоріжжя (1 шт.)
Поле Склад визначає місцезнаходження товару. Запоріжжя - у Запоріжжі, Україна - в іншому місті України, доставка у Запоріжжя протягом 2-3 робочих днів. Доставка НЕ включена у вартість.
(Виробництво Індія)
900грн.
На складі
Швидке замовлення
СПОСОБИ ДОСТАВКИ:
  • Самовивіз м.Запоріжжя
  • Кур'єром у м.Запоріжжя до під'їзду
  • Доставка по Україні 1-3 дні службою доставки
СПОСОБИ ОПЛАТИ:
  • Готівкою у точці видачі
  • Безготівковий розрахунок (деякі позиції з ПДВ)
  • Післяплата
  • Онлайн (Приват 24)
Характеристики шини
Стан Б.У.
Ширина профіля 205
Висота профіля 60
Діаметр колеса 15
Сезон літня
Глибина протектора 6,5

Шину Б/В Apollo Alnac 4G 205/60 R15 Б.У. 6,5 мм виробництва Індія остаточна глибина протектору 6,5mm (ID#5AB44) ви можете придбати в компанії Колесо Центр за 900 грн. Сезон літо, кількість 1 шт.

Ми займаємось продажом БВ шин з Європи понад 30 років. На всі продані шини даємо гарантію на установку та балансування. В разі встановлення на нашому сервісі даємо розширену гарантію, а саме: порізи проколи й гулі на протязі року з дати встановлення ремонтуємо безкоштовно. Стосовно віку шин. Немає жодних юридичних підстав для віку легкових шин – ні для покупки нових, ні з погляду довговічності. Законодавці Німеччини та Європи регламентують лише мінімальну глибину протектора (1,6 мм). Якщо шина вийшла з ладу або зношується, її необхідно замінити. Найдешевше буде купити одну нову шину. Але чи можете ви використовувати різні марки чи типи шин? Стосовно вимоги одного малюнка шин на одній осі в Європі. Так звані «змішані шини» заборонені чинними правилами дорожнього руху (StVZO). Проте: «Змішані шини» офіційно означають лише комбінацію радіальних та діагональних шин на автомобілі. Однак, оскільки сучасні шини майже виключно мають радіальну конструкцію, у повсякденному житті ця заборона практично безглузда. К змішаним шинам ще можна добавити комбінації наварних і оригінальних шин, МТ та звичайної трасової, МТ+ АТ, дуже різний малюнок протектора. На наш погляд таких комбінацій, по можливості, ліпше уникнути. До речі, шини з найкращим профілем розташовуються на задній осі (як на передньопривідних, так і на задньопривідних автомобілях). Додаткову інформацію завжди можна знайти в інструкції з експлуатації вашого автомобіля або в посібнику із заміни шин ADAC. І, нарешті , кожну другу із непарних шин БВ Ви можете придбати з 20%, кожну четверту з 40%, а кожну шосту з 50% дісконтом (тільки в одному чеку при одному замовленні).

loader