(067) 123-666-2 (050) 468-666-2 (061) 222-666-2 Зворотний дзвінок
колесо-центр

Б/В Диски

Основні аспекти вибору вживаних дисків

Вибір автомобільних дисків - ключовий момент у компонуванні ефектного зовнішнього вигляду та оптимізованих властивостей підвіски автомобіля. При цьому придбання дисків - зовсім не пересічне завдання, а доволі важливе завдання, яке передбачає оцінку всіх чинників, що потребують уваги.

Під час купівлі автомобільних дисків, обирають між придбанням нових і б/в дисків. Різниця не тільки в ціні, а й у якості - чимало б/в дисків можуть перевищувати якість нових, серійних, але виготовлених менш рівневими виробниками. Тому профільними професіоналами настійно рекомендується перевіряти не тільки технічні параметри дисків, а й ставити запитання з приводу режиму попередньої експлуатації.

Кращі диски б/в у Запоріжжі можна придбати в нашому онлайн-магазині. Завдяки багаторічній репутації топових ритейлерів автомобільних запчастин на ринку, наша компанія гарантує найвищу якість кожного товару. Звертайтеся вже сьогодні і ви отримаєте допомогу фахівців у підборі автомобільних дисків і доповніть автомобіль не тільки технічно, а й візуально, створивши по-справжньому унікальний витвір інженерної думки.

На що звертати увагу під час вибору б/в дисків?

Правильний вибір старих автомобільних дисків вкрай важливий з точки зору експертного погляду на товар. Кваліфікованими фахівцями рекомендується не вибирати диски самостійно, а скористатися порадою персоналу магазину - вони краще знають асортимент і підберуть для вас найкращий товар за запропонованою ціною.

Перш за все, візуально оглядайте диски на предмет механічних пошкоджень. Помітили хоча б мінімальні тріщини або відколи - точно не слід їх купувати, навіть якщо ціна істотно нижча за середньоринкову на дану модель. Зважайте на те, що незначні подряпини видаляються шліфуванням - найчастіше, подряпини впливають лише на візуальні якості диска, але не на технічні характеристики. Для попереднього тестування диска на предмет внутрішніх дефектів, слід стукнути по ньому предметом з металу - якщо ви почули характерний дзвінкий звук, тоді внутрішніх пошкоджень немає. Глухе звучання повідомляє про наявність відколів і мікротріщин усередині диска, що вкрай негативно впливає на подальшу тривалість і безпеку використання. 

Вибираючи б/в диски, рекомендується звертатися в професійні автомайстерні, де із застосуванням спеціалізованого обладнання експерти оцінять якість обраної моделі автомобільних. Працівники автосервісу зможуть протестувати виріб на ступінь втоми металу, що є ключовою характеристикою.

Для точного і коректного вибору, профільний фахівець повинен знати розмір вильоту колеса автомобіля, адже допустима похибка становить лише кілька міліметрів. 

Основні аспекти вибору литих та кованих б/в дисків

Порада експертів - при придбанні дисків б/в не слід віддавати перевагу штампованим моделям. Під час експлуатації, вони зношуються найшвидше, тож краще зупинити вибір на більш міцних і витривалих литих і кованих дисках. 

Обираючи диски, орієнтуйтеся на такі параметри:

  • Візуальна складова;
  • Вм'ятини;
  • Тріщин і відколи;
  • Посадковий розмір дисків.

При виборі якісних старих литих і кованих дисків фахівці настійно рекомендують робити акцент саме на ширині обода. Вона не повинна перевищувати ¼ ширини профілю. Крім того, не слід зупиняти свій вибір на надмірно широких або надто вузьких дисках, адже це може вплинути на режим закріплення шини на ободі, що, своєю чергою, спричинить ймовірну нестійкість автомобіля під час їзди.

Найважливіша характеристика - діаметр. У технічних специфікаціях автомобіля завжди вказана рекомендована величина діаметра диска. Використання дисків великого діаметра позитивно вплине на загальну вартість коліс, адже тоді можна буде навісити на автомобіль низькопрофільну гуму, ціна якої суттєво нижча за інші види шин.

Інший важливий параметр - зручність закріплення. Максимальний рівень безпеки забезпечується саме наявністю якісних механізмів закріплення диска на ободі колеса, тому не варто нехтувати ергономічністю монтажу перед ефектним зовнішнім виглядом. 

Не знаєте де купити вживані диски в Запоріжжі? Звертайтеся до нашої компанії. Завдяки багаторічному досвіду роботи з різними моделями автомобілів, кваліфіковані фахівці зможуть допомогти вам з вибором оптимального сету дисків для вашого залізного коня. Купівля б/в дисків - це ризик, тому настійно рекомендується питати поради у експертів своєї справи.

loader