(067) 123-666-2 (050) 468-666-2 (061) 222-666-2 Зворотний дзвінок
колесо-центр

Ремонт легкосплавних дисків


Диски послуги ↩

Фахівці Колесо-Центр проводять ремонт легкосплавних дисків будь-якої складності. Роботи з ремонту легкосплавних дисків проводяться на спеціальному верстаті ZETAMAC
 

Як ми виконуємо ремонт легкосплавних дисків

Після встановлення легкосплавних дисків на верстат за допомогою спеціальної лінійки визначається місце удару по диску і за допомогою гідравлічного поршня нагрітий до температури легкосплавний диск у місці удару видавлюється. Далі майстер з ремонту легкосплавних дисків перевіряє геометрію, якщо необхідно операція повторюється.
Верстат забезпечений електроприводом, що дає змогу проводити проточку поверхні диска і також полірування дисків.
Після виконання робіт з ремонту легкосплавних дисків ми обов'язково проводимо фарбування пошкоджених місць легкосплавного диска - це входить у вартість робіт, Додатково оплачуються шпаклювальні роботи. За необхідності ми можемо запропонувати порошкове фарбування легкосплавних дисків.
 
   
 
 

Вартість ремонту легкосплавних дисків

Вартість ремонту легкосплавних дисків залежить від діаметра диска, кількості ударів і ступеня пошкодження диска. Додатково оплачується усунення осьового зміщення, тобто ремонт вісімки легкосплавного диска.

Рекомендації для СТО та шиномонтажних майстерень з ремонту легкосплавних дисків:

Фахівці Колесо-Центру мають понад 20 років досвіду ремонту легкосплавних дисків, ми гарантуємо якість ремонту. Звертаємо Вашу увагу, щоб домогтися такої ж якості ремонту легкосплавних дисків, як у Колесо-Центру, потрібен такий самий досвід і така сама кількість клієнтів (у нас ремонт проводиться у 2-і зміни, верстат не простоює).

Перш, ніж купувати дороге устаткування з ремонту легкосплавних дисків, зважте всі ,,за,, і ,,проти,, вартість хорошого верстата, достатню кількість клієнтів, необхідність регулярного обслуговування, ремонту, заміни комплектуючих виходячи з цього: Запрошуємо колег до співпраці з ремонту легкосплавних дисків.
Колесо-Центр запрошує СТО та шиномонтажні майстерні стати нашими представниками в регіоні і працювати по-нашому прайс за гідну винагороду.
Якщо Ви все ж вирішили самі зайнятися ремонтом легкосплавних дисків ми також запрошуємо стати нашими партнерами, допоможемо рекламою, комплектаціями. Телефонуйте.
    

З будь-яких питань - телефонуйте:

☎ (099) 328-71-00
☎ (068) 979-53-73
☎ (061) 222-666-2

 
loader