(067) 123-666-2 (050) 468-666-2 (061) 222-666-2 Зворотний дзвінок
колесо-центр

Сталеві диски

Ціни по складу «Запоріжжя» актуальні при замовленні від 4-х коліс через сайт та при обов'язковому шиномонтажі на нашій станції.
У ВИПАДКУ ЯКЩО ВКАЗАНО СКЛАД "УКРАЇНА", ТОВАР ЗНАХОДИТЬСЯ НЕ В ЗАПОРІЖЖІ, А В ІНШОМУ МІСТО І ДОСТАВКА НЕ ВХОДИТЬ В ВАРТІСТЬ

Сталеві диски в основному підходять на бюджетні авто. Але це не заважає їм бути затребуваними на ринку. Оскільки вони мають низку переваг:

  • Низька ціна.
  • Масове виробництво, потрібний розмір легко підібрати.
  • Легко відновлюються від пошкоджень.

Самі матеріали виготовлення дисків не дорогі, сталь або залізо. Так само вельми дешевий спосіб їх виготовлення - конвеєрне штампування. Але найголовніша їхня особливість у тому, що вони довговічні і "не вбивані".

Колесо-Центр пропонує величезний склад б/в сталевих дисків з Німеччини без пробігу по Україні (понад 3000 шт).

Ціна вживаних залізних дисків оригінальних виробників (Європа, Японія) дещо вища за відповідні нові диски китайського виробництва при цьому якість значно вища.
Кваліфікований підбір сталевих дисків гарантують фахівці Колесо-Центр. Ми впевнені, що аналогічну пропозицію сталевих дисків дуже складно знайти на території не тільки України. З усіх питань звертатися до менеджерів Колесо-Центру.
Ви з легкістю можете купити сталеві диски на нашому всеукраїнському сайті Колесо-Центр. З усіх питань звертатися до менеджерів Колесо-Центру за телефонами:

т. +38 (067) 1000-662
т. +38 (099) 1000-662
т. +38 (061) 222-666-2


Найбільш широкого поширення набули штамповані сталеві диски. Конструктивно вони складаються з самого диска (тарілки) і обода. Диск (тарілку) штампують із листової сталі за спеціальним профілем для збільшення жорсткості. Обід колеса також штампують зі сталі. Обидві складові з'єднують між собою за допомогою точкового контактного зварювання. Після цього на поверхню наносять захисне покриття (емаль, порошкове покриття тощо). Деякі автомобілі ще на конвеєрі отримують пластмасові декоративні ковпаки для таких коліс - у цьому разі колеса фарбують у чорний колір. Частіше зустрічаються колеса сріблястого кольору, рідше - хромовані, білі та інші.

У продажу зустрічаються сталеві колеса з посадковим діаметром від 12 до 16 дюймів, які підходять до безлічі автомобілів, - вибирайте! Виготовляються такі колеса на низці підприємств України, країн СНД і далекого зарубіжжя. 

Маркування сталевих штампованих коліс аналогічне маркуванню легкосплавних коліс (див. "Маркування легкосплавних дисків").


Плюси сталевого штампування

Сталевими дисками комплектується більша частина автомобілів, що сходять з конвеєрів у всьому світі. Секрет такої популярності, як завжди, тривіальний і полягає в їхній дешевизні та простоті виготовлення. Але їхня перевага не тільки в цьому: навіть за дуже сильного удару вони не руйнуються, а мнуться, що сприяє підвищенню безпеки транспортного засобу. Сталевий диск, будучи пластичним, деформується, приймаючи на себе значну частину енергії удару, внаслідок чого деталі підвіски і рульового управління отримують мінімальні пошкодження. Після удару зам'ятий сталевий диск можна відновити прокаткою в спеціальних майстернях до повного відновлення оригінальної форми.

Якщо диск отримав тріщини, їх можна заварити, обробити шви, відбалансувати - і знову отримати повністю придатне для експлуатації колесо. Але за вартістю такий ремонт наближається до вартості сталевого диска, тому варто зважити всі "за" і "проти", перш ніж робити ремонт. Під час прокатки диска зменшується товщина металу, що також позначиться на міцності диска. Прокатавши диск один раз, велика ймовірність повторювати цю процедуру дуже часто, що також призводить до витрат (монтаж, балансування тощо). Тому якщо не виходить відновити геометрію диска, не вдаючись до прокатки, ми рекомендуємо все-таки диск ЗАМІНИТИ. На наш погляд легкосплавні диски все-таки більш ремонтопридатні ніж сталеві. На диски, придбані у нас в роздріб ми гарантуємо 1 рік безкоштовного рихтування.

Мінуси сталевого штампування

Головним недоліком сталевого диска є його порівняно велика вага, що негативно позначається на експлуатаційних характеристиках автомобіля. Для зменшення ваги необхідно зменшувати товщину елементів колеса, що неприпустимо за умовою збереження достатнього опору деформації (тобто за умовою міцності). 

Ще одним мінусом є слабка опірність матеріалу диска корозії, яка швидко прогресує при руйнуванні захисного покриття. Зовні такі диски зовсім не претендують на оригінальність. Якщо автомобіль робочий і використовується для перевезення вантажів у важкодоступні райони, такі колеса якраз для нього - недорогі та практичні. Охочі "зробити собі красиво" купують для таких коліс декоративно-захисні пластмасові ковпаки. Але на дорогому серйозному автомобілі ковпаки виглядають несолідно. Тому, якщо автомобіль є для Вас не тільки транспортним засобом, а й частиною Вашого іміджу, має сенс підібрати легкосплавні колеса.

Колесо-центр пропонує великий вибір сталевих дисків виробництва України та Китаю, але основним напрямком є продаж оригінальних сталевих дисків виробництва Німеччини, Франції, Італії, Японії тощо. Як правило ми пропонуємо диски у відмінному стані, підготовлені до продажу. Такі диски набагато міцніші і якісніші і при цьому мають більш низьку ціну.

Порядок цін:

R13,R14 - 600-1250 грн/шт

R15 - 800-1500 грн/шт

R16 - 1000-1750 гр/шт

R17 - 1200-2000 грн/шт

Наш інтернет магазин продає і ви можете купити докатні колеса на всі види авто, шини, покришки, гума, автошини, автопокришки, колеса, літні та зимові, як для легкових автомобілів, так і для мікроавтобусів і це все в Запоріжжі з доставкою в будь-яке місто України: Вінниця, Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Сімферополь, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці. .

loader