(067) 123-666-2 (050) 468-666-2 (061) 222-666-2 Зворотний дзвінок
колесо-центр

Мобільний шиномонтаж

Пересувний шиномонтажний комплекс нашої компанії (станція пересувного шиномонтажу) здатний виконати весь спектр послуг, пропонованих стаціонарними шиномонтажними майстернями: сезонна заміна шин, ремонт проколів і бічних порізів, балансування коліс та інше. Устаткування, на якому проводяться роботи, відповідає європейським стандартам.


Наші досвідчені та кваліфіковані майстри завжди готові надати екстрену техдопомогу 24 години на добу, якщо Ваша машина не може продовжувати рух через прокол або поріз шин. Тепер подібна несправність автомобіля не застане Вас зненацька і кардинально не порушить намічених планів. Якщо ви опинилися в складній дорожній ситуації або просто дорожите своїм часом, то послуга пересувний цілодобовий шиномонтаж особливо актуальна для Вас.

Пересувний шиномонтаж, це додаткові переваги для Вас: економія часу - виконання робіт у зазначеному Вами місці; зручність і комфорт - ми прибудемо до Вас у будь-який зручний час; прийнятні ціни - ціни стаціонарних шиномонтажних майстерень.

Замовивши корпоративний мобільний шиномонтаж ви заощадите робочий час у вашій компанії.

Викликайте мобільний шиномонтаж за номерами
м. Запоріжжя:
097 337 32 21
Послуга доступна з 7:00 до 19:00
loader