(067) 123-666-2 (050) 468-666-2 (061) 222-666-2 Зворотний дзвінок
колесо-центр

Вантажні шини

Ціни по складу «Запоріжжя» актуальні при замовленні від 4-х коліс через сайт та при обов'язковому шиномонтажі на нашій станції.
У ВИПАДКУ ЯКЩО ВКАЗАНО СКЛАД "УКРАЇНА", ТОВАР ЗНАХОДИТЬСЯ НЕ В ЗАПОРІЖЖІ, А В ІНШОМУ МІСТО І ДОСТАВКА НЕ ВХОДИТЬ В ВАРТІСТЬ

Основні аспекти вибору покришок для вантажного транспорту

Якісні вантажні шини - ключовий параметр надійності транспортного пристрою. Вони забезпечують безпеку водія, сприяють оптимальному режиму їзди і перешкоджають проникненню бруду, води і снігу до основних систем автомобіля. Коректно підібрана гума істотно покращує характеристики автомобіля - зчеплення з трасою, гальмівний шлях, машиною стає набагато легше керувати навіть на найслизькішому покритті. Якісна автомобільна гума оптимізує характеристики керування автомобілем навіть у найекстремальніших умовах, крім того, завдяки надійним шинам витрачається менше палива.

Для придбання вантажних шин у Запоріжжі та області обов'язково звертайтеся до кваліфікованого персоналу нашої компанії. Завдяки найширшому асортименту і багаторічному досвіду підбору кращої автомобільної гуми, фахівці допоможуть вибрати оптимальний варіант "взування" саме для вашого транспортного засобу.

Основні характеристики вантажних шин

Перед вибором і придбанням покришок, слід визначити умови експлуатації транспорту. Вантажні машини використовуються в найрізноманітніших умовах - від крайньої півночі, де потрібні шини з акцентом на зчеплення з трасою та оптимальний режим проїзду по занесеній снігом трасі, і до спекотного півдня, де потрібні спеціальні легувальні матеріали для підвищення стійкості шин до високих температур.

Асортимент вантажної гуми в Запоріжжі охоплює два основних види покришок:

  • Автомобільні шини для рівних доріг. Для оптимального режиму руху по рівних дорогах потрібна стандартна вантажна гума з неглибоким вирізом протектора, якого буде достатньо для нормальної їзди. Найчастіше, малюнок виконаний у формі шахової дошки або має ребристу структуру;
  • Автомобільні шини для пересіченої місцевості. Тут вже необхідна увага професіоналів, які зможуть підібрати малюнок і глибину вирізу, що відповідає умовам експлуатації.

Крім характеристик доріг, що беруться до уваги під час вибору вантажних покришок, дуже важлива характеристика сезонності.

Щодо сезонності, шини поділяються

  • Зимові вантажні шини. Характеризуються більш глибоким малюнком і жорсткою гумою. Завдяки дотриманню оптимального співвідношення цих параметрів досягається відмінне зчеплення з трасою навіть в умовах непроглядного снігопаду. Багато водіїв купують шиповану гуму для зими, яка ще більше покращує характеристики зчеплення з дорогою;

  • Літні вантажні шини. Характеризуються менш вираженим малюнком протектора і меншою глибиною вирізу - в більшості випадків цього достатньо. У найспекотнішу погоду рекомендується купувати покришки з посиленою гумою, яка не розм'якшується під впливом високих температур;

  • Всесезонні. Вартість таких шин нижча, ніж у літніх і зимових варіантів, і зношуються вони набагато швидше. Проте всесезонні шини вирізняються широкою диверсифікацією щодо параметрів доріг, тому специфіка вибору дає змогу зібрати ефективний тандем не тільки для якісної їзди в будь-яку погоду, а й для підвищення характеристик маневреності автомобіля.


Додаткові критерії вибору вантажних шин

Основний критерій вибору, як було зазначено вище, - кліматичні характеристики і параметри доріг, якими рухатиметься транспорт. Для підвищених навантажень, наприклад для багатотонних далекобійних рейсів, ідеальним вибором будуть спеціальні покришки з регулятором тиску. Завдяки гнучкості налаштування параметрів тиску в шині, вони можуть використовуватися практично за будь-якої погоди незалежно від характеристик траси.

Ключова характеристика конструкції покришок - знаходження шарів гуми. Щодо цього параметра, покришки бувають радіальні та діагональні. 

Не менш важливий аспект - особливості профілю. На сучасному ринку представлені низькопрофільні, наднизькопрофільні та широкопрофільні покришки. Для руху ґрунтовими трасами і бездоріжжям чудово підійдуть широкопрофільні шини, тоді як для міських трас і хайвеїв прекрасним вибором стане низькопрофільна гума. 

Перш, ніж купити вантажні шини в Запоріжжі у найкращих ритейлерів в області, необхідно звернути увагу і на малюнок протектора. Для вантажних покришок існує певна специфіка малюнка - наприклад, глибокі лінії з боків основного малюнка дають змогу забезпечити ефективне зчеплення з трасою навіть у наймокрішу погоду. Шини з додаткові вирізами дають змогу оптимально керувати рухом навіть багатотонного транспорту в снігопад або на талому снігу, гарантуючи безпеку водія і вантажу.

loader