(067) 123-666-2 (050) 468-666-2 (061) 222-666-2 Зворотний дзвінок
колесо-центр

Шини за брендами

Agi
ATF
BDC
BKT
CST
CTM
GRI
GTK
IRC
ITP
MRF
SRC
TVS

 

Торгові марки автошин на ринку України

Наразі на ринку України представлено понад 150 торгових марок шин, тому питання "яку марку шин вибрати?" - найчастіше задають автомобілісти, які купують новий комплект шин.

Усіх основних виробників шин можна розбити на кілька категорій:

1.Імениті бренди шин з тривалою історією, серйозною репутацією. У таких виробників шин ціна продукції зазвичай доволі суттєва (особливо в широких низькопрофільних розмірах).

2. Водночас такі серйозні бренди придбали або організували в Європі та на інших континентах торговельні марки середнього цінового сегмента з асортиментом шин дещо меншим, але аж ніяк не гіршої якості. На випущені під цими брендами шини ціна - дещо нижча.

3. Добре зарекомендували себе корейські виробники автошин. У цьому сегменті простіше розібратися, яку марку шин вибрати, автошини цього сегмента - гідної якості та асортименту, при цьому, на випущені корейськими компаніями шини - ціни також доволі прийнятні (шини, до речі, можуть бути виготовлені не тільки в Кореї, хоч компанія і корейська).

4. Останнім часом на ринок активно увійшли автошини, випущені в КНР (Китай) з широким асортиментом і суперконкурентною ціною (за деякими позиціями шин ціна в 2-3 рази нижча, ніж ціна автошин іменитих виробників). До цієї групи можна віднести останнім часом доволі популярні бренди автошин, зареєстрованих в інших країнах Азії та Латинської Америки. Продукція цього сегмента доволі швидко збільшує обсяги продажів в Україні.

Перші 4 позиції об'єднують найпопулярніші бренди автошин.

5. На останньому "призовому" місці розташовуються шини, ціна і якість яких відповідають якості автомобілів і доріг у цих країнах. Ви, звісно, здогадалися, що це ті країни, які були або досі перебувають за "залізною завісою", де немає доріг. Шини цієї групи можна спокійно експлуатувати в умовах бездоріжжя і в суворих зимових умовах (за відповідного малюнка протектора). Сюди можна віднести і наварні шини. Зверніть увагу, що в цей сегмент не входять шини, випущені в цих країнах, але під серйозними брендами.

Дізнайтеся у менеджерів Колесо-Центру, які найпопулярніші бренди автошин ви можете купити сьогодні в Україні та яку марку шин обрати, наскільки ціна автошин і якість залежить від бренду, - телефонуйте, ми будемо раді проконсультувати з усіх питань і допомогти зробити правильний вибір марки шин на основі великого досвіду роботи з продажу шин, дисків і шинних послуг.

Нагадаємо, що в більшості випадків у нас можна купити автошини з безкоштовною доставкою по Україні (докладніше - в розділі Доставка).

loader