(067) 123-666-2 (050) 468-666-2 (061) 222-666-2 Зворотний дзвінок
колесо-центр
Ціни по складу «Запоріжжя» актуальні при замовленні від 4-х коліс через сайт та при обов'язковому шиномонтажі на нашій станції.
У ВИПАДКУ, ЯКЩО ВКАЗАНО СКЛАД "УКРАЇНА", ТОВАР ЗНАХОДИТЬСЯ НЕ В ЗАПОРІЖЖІ, А В ІНШОМУ МІСТІ І ДОСТАВКА НЕ ВХОДИТЬ В ВАРТІСТЬ

Triangle TR652 Mileage Plus

TR652 Mileage Plus
Назва Типорозмір Наявність Ціна  
Triangle TR652 Mileage Plus 165/80 R13 94/93Q 165/80 R13 4 шт. 2585грн.
Назва Типорозмір Наявність Ціна  
Triangle TR652 Mileage Plus 175 R14C 99/98Q 175 R14 4 шт. 2407грн.
Triangle TR652 Mileage Plus 175/65 R14C 90/88T 175/65 R14 4 шт. 2040грн.
Triangle TR652 Mileage Plus 205 R14C 109/107Q 205 R14 4 шт. 2915грн.
Triangle TR652 Mileage Plus 205/80 R14C 109/107Q 205/80 R14 7 шт. 3135грн.
Triangle TR652 Mileage Plus 215/75 R14C 112/110R 215/75 R14 6 шт. 3025грн.
Назва Типорозмір Наявність Ціна  
Triangle TR652 Mileage Plus 195/65 R15C 98/96T 195/65 R15 4 шт. 2752грн.
Triangle TR652 Mileage Plus 195/70 R15C 104/102S 195/70 R15 4 шт. 2786грн.
Triangle TR652 Mileage Plus 205/70 R15C 106/104S 205/70 R15 4 шт. 3593грн.
Triangle TR652 Mileage Plus 205/70 R15C 106/104S 8PR 205/70 R15 4 шт. 3025грн.
Triangle TR652 Mileage Plus 215/70 R15C 109/107R 215/70 R15 4 шт. 3280грн.
Triangle TR652 Mileage Plus 225/70 R15C 112/110R 225/70 R15 4 шт. 3594грн.
Назва Типорозмір Наявність Ціна  
Triangle TR652 Mileage Plus 195/65 R16C 104/102T 195/65 R16 6 шт. 2909грн.
Triangle TR652 Mileage Plus 195/75 R16C 107/105R 195/75 R16 4 шт. 2997грн.
Triangle TR652 Mileage Plus 205/65 R16C 107/105T 205/65 R16 4 шт. 2909грн.
Triangle TR652 Mileage Plus 205/75 R16C 110/108R 205/75 R16 4 шт. 3410грн.
Triangle TR652 Mileage Plus 215/65 R16C 109/107T 215/65 R16 5 шт. 3465грн.
Triangle TR652 Mileage Plus 215/75 R16C 116/114R 215/75 R16 4 шт. 3564грн.
Triangle TR652 Mileage Plus 225/65 R16C 112/110R 225/65 R16 4 шт. 3738грн.
Triangle TR652 Mileage Plus 225/75 R16C 116/114Q 225/75 R16 4 шт. 3671грн.
loader